Odlévací díly

Odlévané díly jsou díly vyrobené roztaveným kovem nebo jinými tekutými materiály nalitými do navržené dutiny formy a ztuhnutím. Naše odlévané díly jsou široce používány v automobilových dílech, leteckých dílech atd.

Proces odlévání společnosti Sunbright může splňovat přísné rozměrové a tvarové tolerance odlitků. Naše silná technická síla a dokonalý systém kontroly kvality poskytují našim zákazníkům spolehlivý článek dodavatelského řetězce.

Různé techniky zpracování a materiály mají své vlastní charakteristiky. Odešlete požadavky na parametry odlitků, my vám poskytneme konkurenční nabídku podle vašich výrobních potřeb a poskytneme vám nejvhodnější plán procesu.
Poskytujeme přizpůsobené Odlévací díly, můžete nás kontaktovat pro cenovou nabídku a cenu, pokud potřebujete nákup. SunBright Technology je jedním z Odlévací díly výrobců a dodavatelů v Číně. Je to high-tech společnost s ručením omezeným, kterou společně investovaly Hong Kong Xinhui Group a Shengda International (Hong Kong) Co., Ltd. Pokud chcete nakupovat ve velkém, můžete si koupit kvalitní produkty za nízké ceny. Naše výrobky jsou velmi odolné, můžete si je koupit.