CNC frézovací díly

CNC Milling Parts používá frézku k výrobě řady dílů různých tvarů pomocí počítačového řízení. Například kryty a pouzdra, konzoly, ozubená kola, nástroje forem, díly motorů, lékařská zařízení, vodní čerpadla, tvářecí razníky atd.

Divize Precision Machining společnosti Sunbright má téměř 200 importovaných obráběcích center, zejména šestiosých a pětiosých obráběcích strojů a také čtyřosých obráběcích strojů. Vyráběné CNC frézovací díly jsou v souladu s požadavky certifikace ISO9001.

CNC frézovací díly Sunbright jsou široce používány v lékařských zařízeních, výrobě automobilů, letectví, letectví, elektrických zařízeních a dalších oborech.
Poskytujeme přizpůsobené CNC frézovací díly, můžete nás kontaktovat pro cenovou nabídku a cenu, pokud potřebujete nákup. SunBright Technology je jedním z CNC frézovací díly výrobců a dodavatelů v Číně. Je to high-tech společnost s ručením omezeným, kterou společně investovaly Hong Kong Xinhui Group a Shengda International (Hong Kong) Co., Ltd. Pokud chcete nakupovat ve velkém, můžete si koupit kvalitní produkty za nízké ceny. Naše výrobky jsou velmi odolné, můžete si je koupit.