Soustružnicko-frézovací kombinované díly

Soustružnicko-frézovací kombinované díly jsou kompozitní zpracování, které je jednou z nejoblíbenějších zpracovatelských technik v oblasti mechanického zpracování na světě. Je to také pokročilá výrobní technologie.

Soustružnicko-frézovací kombinované díly s
Složené zpracování je realizace několika různých zpracovatelských technik na jednom obráběcím stroji. Nejpoužívanějším a nejobtížnějším složeným obráběním je soustružnické a frézovací složené obrábění. Soustružnicko-frézovací kompozitní obráběcí centrum je ekvivalentem kombinace CNC soustruhu a obráběcího centra.

Soustružnicko-frézovací kombinované díly pro složené obráběcí stroje jsou nejrychleji rostoucím a nejrozšířenějším CNC zařízením mezi obráběcími stroji pro složené zpracování. Účelem skládání je, aby měl obráběcí stroj větší funkčnost, mohl dokončit více úkolů v jednom upnutí, zlepšit efektivitu zpracování a přesnost zpracování. 

Poskytujeme přizpůsobené Soustružnicko-frézovací kombinované díly, můžete nás kontaktovat pro cenovou nabídku a cenu, pokud potřebujete nákup. SunBright Technology je jedním z Soustružnicko-frézovací kombinované díly výrobců a dodavatelů v Číně. Je to high-tech společnost s ručením omezeným, kterou společně investovaly Hong Kong Xinhui Group a Shengda International (Hong Kong) Co., Ltd. Pokud chcete nakupovat ve velkém, můžete si koupit kvalitní produkty za nízké ceny. Naše výrobky jsou velmi odolné, můžete si je koupit.