Díly pro tlakové lití

Proces tlakového lití dílů je proces sjednocení tlaku, rychlosti a času pomocí tří hlavních prvků, jako je stroj, forma a slitina. Pro zpracování kovů za tepla je existence tlaku hlavním rysem procesu tlakového lití, který jej odlišuje od jiných metod lití.

Protože řemesla, jako jsou díly tlakového lití, mají výhody vysoké efektivity výroby, jednoduchých postupů, vysokých tolerančních stupňů odlitků, dobré drsnosti povrchu, vysoké mechanické pevnosti. Lze uložit velké množství obráběcích postupů a zařízení. Suroviny lze také ušetřit. Stal se tedy důležitou součástí slévárenského průmyslu.

Sunbright může poskytnout různé typy tlakových odlitků, včetně dílů odlévaných pod tlakem ze slitiny zinku, dílů odlévaných pod tlakem z hliníkové slitiny, dílů odlévaných pod tlakem z hořčíkové slitiny a dílů odlévaných pod tlakem ze slitiny hliníku a hořčíku atd.

Poskytujeme přizpůsobené Díly pro tlakové lití, můžete nás kontaktovat pro cenovou nabídku a cenu, pokud potřebujete nákup. SunBright Technology je jedním z Díly pro tlakové lití výrobců a dodavatelů v Číně. Je to high-tech společnost s ručením omezeným, kterou společně investovaly Hong Kong Xinhui Group a Shengda International (Hong Kong) Co., Ltd. Pokud chcete nakupovat ve velkém, můžete si koupit kvalitní produkty za nízké ceny. Naše výrobky jsou velmi odolné, můžete si je koupit.