Přesné CNC obrábění

Díky neustálému vývoji moderních technologií hraje technologie přesného CNC obrábění důležitou roli téměř ve všech vyspělých výrobních odvětvích.

V dnešní době téměř každý zpracovatelský průmysl používá počítačové numerické řízení nebo CNC stroje. Přesné CNC obrábění je všudypřítomné, od výroby autodílů až po výrobu letectví a kosmonautiky.

Vřele doporučujeme jeden z našich vynikajících projektůKomplexní Muli-axis Linka CNC díly v leteckém motoru.


Proč zvolit přesné CNC obrábění? CNC přesné obrábění je pokročilá automatizovaná technologie obrábění s vysokou přesností a vysokou účinností. Výrazně zkracuje dobu zpracování a efektivně řeší zpracování složitých a přesných dílů jako jsou formy,Nestandardní CNC obráběcí forma z hliníkové slitiny pro letectví.Sunbright je přední čínský výrobce vysoce přesných CNC dílů v tomto odvětví. Máme 34 různých typů CNC soustruhů, které mohou splnit zpracování vysoce přesných letadel, elektronické komunikace, lékařského vybavení a dalších dílů

Společnost má více než 20 let certifikaci ISO 9001 a AS 9100D, v roce 2019 certifikaci NADCAP-NDT (inspekce magnetických částic) a od roku 2018 také zavedla systém ERP a od roku 2020 systém štíhlé výroby.
Poskytujeme přizpůsobené Přesné CNC obrábění, můžete nás kontaktovat pro cenovou nabídku a cenu, pokud potřebujete nákup. SunBright Technology je jedním z Přesné CNC obrábění výrobců a dodavatelů v Číně. Je to high-tech společnost s ručením omezeným, kterou společně investovaly Hong Kong Xinhui Group a Shengda International (Hong Kong) Co., Ltd. Pokud chcete nakupovat ve velkém, můžete si koupit kvalitní produkty za nízké ceny. Naše výrobky jsou velmi odolné, můžete si je koupit.