CNC zakázkové díly

Nabízíme služby zakázkových dílů CNC pro použití v různých průmyslových odvětvích a sektorech. Sunbright má více než 20 let certifikaci ISO 9001 a AS 9100D, certifikaci NADCAP-NDT (magnetická kontrola částic) v roce 2019.

Sunbright má závod o rozloze asi 50 000 metrů čtverečních, celkovou investici asi 60 milionů amerických dolarů a více než 1 000 sad moderních výrobních a zpracovatelských zařízení. Více než 20 vysoce přesných testovacích zařízení.

Kontaktujte nás a odešlete informace o zakázkových CNC obráběcích dílech pro podrobnou nabídku CNC zakázkových dílů. Jsme váš spolehlivý výrobce CNC zakázkových dílů.

Poskytujeme přizpůsobené CNC zakázkové díly, můžete nás kontaktovat pro cenovou nabídku a cenu, pokud potřebujete nákup. SunBright Technology je jedním z CNC zakázkové díly výrobců a dodavatelů v Číně. Je to high-tech společnost s ručením omezeným, kterou společně investovaly Hong Kong Xinhui Group a Shengda International (Hong Kong) Co., Ltd. Pokud chcete nakupovat ve velkém, můžete si koupit kvalitní produkty za nízké ceny. Naše výrobky jsou velmi odolné, můžete si je koupit.