Kovové díly CNC přesné lékařské techniky

Kovové díly CNC přesné lékařské techniky

Dodáváme kovové díly CNC přesné lékařské techniky s procesem CNC obrábění a odjehlování. Vysoce přesná tolerance je řízena v rozmezí 0,01 mm. Společnost prošla certifikátem ISO9001 & AS 9100D již více než 20 let. Poskytujeme zákazníkům jednorázová vysoce kvalitní řešení od surovin po procesní inženýrství a výrobu. Tovární plocha je přibližně 50 000 metrů čtverečních s více než 1 000 sadami různých pokročilých výrobních strojů a 20 sadami vysoce přesných kontrolních zařízení.

Detail produktu

Kovové díly CNC přesné lékařské techniky1. Představení produktu

Výrobní řemeslo Kovové díly CNC přesné lékařské techniky využívá CNC soustružení a frézování.

Povrchová úprava kovových dílů CNC přesných zdravotnických zařízení je obvykle pískování, eloxování, černění, zinkování, niklování, leštění, lakování atd.


2. Parametr produktu (specifikace)

Drsnost povrchu je Ra 0,1-3,2.

Rozsah CNC soustružení je φ0,5mm-φ150mm*300mm

Rozsah CNC frézování je 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Vlastnosti a aplikace produktu

Kovové díly CNC Precision Medical Equipment mají vysokou přesnost a vysokou kvalitu.

Kovovou surovinu lze použít jinou standardní nerezovou ocel jako nerezovou ocel 303, nerezovou ocel 304 atd.

Kovové díly CNC přesné lékařské techniky jsou široce používány v lékařském a biologickém průmyslu.

Tyto obráběcí díly jsou také široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


4. Podrobnosti o produktu

Kovové díly CNC přesné lékařské techniky jsou vyráběny vysoce přesným CNC obráběním.

Techničtí inženýři a dílny implementují a fungují v přísném souladu s certifikačními normami ISO9001 a AS9100D.

Všechny díly jsou před odesláním plně zkontrolovány a kontrola kvality je nulová.


5.Doručení, doprava a servírování

Balíček je standardní exportovaný balík. Všechny druhy přepravních cest lze použít expresně, letecky a po moři.

Pro získání souhlasu a spokojenosti od našich zákazníků je pro nás nezbytné rychlé dodání, pečlivé uspořádání přepravy a nepřetržité služby.

Hluboce implementujeme zákaznicky orientovanou obchodní filozofii na prvním místě kvality.

Zavádíme také „Program hodnocení výkonnosti“, abychom neustále zlepšovali naše technické schopnosti, kvalitu a manažerské dovednosti a služby.


6.FAQ

kdo jsme?

Sunbright je high-tech podnik, který integruje výzkum a vývoj, výrobu a prodej špičkových produktů a přesných komponentů. Produkty jsou široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, lékařském vybavení, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


jak můžeme zaručit kvalitu?

Dílna a výrobní hmota jsou přísně kontrolovány v souladu s certifikační normou ISO 9001 a AS 9100D. Předvýrobní vzorek potvrzen před hromadnou výrobou, konečná kontrola před odesláním.


co si u nás můžete koupit?

CNC přesné obrábění dílů včetně CNC soustružení a CNC frézování, zakázkové CNC díly, CNC auto náhradní díly, díly pro tlakové lití, výkovky, vstřikovací formy, formy atd.

 

proč byste měli nakupovat u nás a ne od jiných dodavatelů?

Máme zkušenosti s přizpůsobením již více než 20 let. S konceptem „pragmatismu“ poskytujeme zákazníkům komplexní řešení vysoké kvality od surovin až po procesní inženýrství a výrobu. Produkty jsou široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, lékařském vybavení, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


jaké služby můžeme poskytnout?

Můžeme poskytnout službu přesného CNC obrábění, službu výroby plechu, službu vstřikování plastových forem, některé kompletní služby kosmetických nástrojů a špičkových ozdob.Hot Tags: CNC přesné lékařské vybavení kovové díly, zakázkové, hromadné, Čína, nízká cena, kvalita, trvanlivé, výrobci, dodavatelé, cena, nabídka

Odeslat dotaz

Související produkty