Přenosná masáž ze slitiny zinku s kovovou rukojetí

Přenosná masáž ze slitiny zinku s kovovou rukojetí

Dodáváme přenosnou masáž zinkovou slitinou s kovem se skvělým designem a vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Masážní nástroj obličejového válečku navržený se 2 kulatými masážními hlavicemi, jedinečným 3D designem typu "V", který dobře padne do každého koutku vašeho obličeje. Přenosná velikost, můžete si ji vzít kamkoli. Sunbright je výrobcem certifikovaným podle ISO 9001 a AS 9100 a je to high-tech společnost, která integruje výzkum a vývoj, výrobu a prodej špičkových produktů a přesných komponentů. Abychom splnili vysoké požadavky na kvalitu, máme podrobný systém kontroly kvality a plně vybavená měřicí zařízení. Náš profesionální manažerský tým má silné technické zázemí a vynikající systém řízení.

Detail produktu

Přenosná masáž ze slitiny zinku s kovovou rukojetí


1. Představení produktu

Přenosná masáž zinkové slitiny s kovovou rukojetí je vyrobena z kvalitní kovové slitiny s hladkým povrchem, odolná a příjemná při dotyku s pokožkou.

Nářadí je ve stříbrné barvě, lesklé a elegantní.

Každodenním používáním obličejového válečku bude váš obličej a pleť vypadat mladší, protože redukuje vrásky a odstraňuje tmavé kruhy. Kromě toho zvýší metabolismus pokožky prostřednictvím stimulace krevního oběhu, což má za následek okamžitý lifting obličeje.

Také se může kombinovat s produkty péče o pleť a podporovat lepší vstřebávání.


2Vlastnosti a použití produktu

Přenosná masáž s kovovou rukojetí ze slitiny zinku navržená se 2 kulatými masážními hlavicemi, jedinečný 3D design typu "V", který dobře padne do každého koutku vašeho obličeje.

Přenosná velikost, můžete si ji vzít kamkoli.

Skvělý dárek pro péči o pleť pro vaši maminku, babičku, manželku, dceru, sestru a také ten nejlepší dárek pro zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny, Valentýn, Den matek, Den žen a Vánoce.

Vložte přenosnou masáž s kovovou rukojetí zinkové slitiny do mrazáku a zmrazený dotek naší masérské tyčinky s očním krémem probudí vaši pokožku, pomůže vám s ranními otoky a tmavými kruhy.


3. Podrobnosti o produktu

Díky nové technologii hnětení zmírňuje přenosná masáž zinkové slitiny s kovem citlivou pokožku, podporuje napínání pokožky obličeje, tvarování postavy a zlepšuje krevní oběh, zmírňuje napětí, redukuje vrásky, vybledne strie!

Špičkové zařízení proti stárnutí pro všechny vaše produkty péče o pleť.

Naše nástroje Face Body Facial Skin Care jsou nejlepším komplimentem pro všechny vaše produkty péče o pleť, jako je prevence stárnutí, zpevnění pokožky, dobré pro tělo, obličej, paže, nohy, hýždě a záda mohou dosáhnout efektu zeštíhlení obličeje.

Ergonomicky tvarované masážní kuličky, lze použít k masáži jakékoli části těla


4.Doručení, doprava a servírování

Balíček je standardní exportovaný balík.

Všechny druhy přepravních cest lze použít expresně, letecky a po moři.

Pro získání souhlasu a spokojenosti od našich zákazníků je pro nás nezbytné rychlé dodání, pečlivé uspořádání přepravy a nepřetržité služby.

Hluboce implementujeme zákaznicky orientovanou obchodní filozofii na prvním místě kvality.

Zavádíme také „Program hodnocení výkonnosti“, abychom neustále zlepšovali naše technické schopnosti, kvalitu a manažerské dovednosti a služby.


5.FAQ

kdo jsme?

Sunbright je high-tech podnik, který integruje výzkum a vývoj, výrobu a prodej špičkových produktů a přesných komponentů. Produkty jsou široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, lékařském vybavení, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


jak můžeme zaručit kvalitu?

Dílna a výrobní hmota jsou přísně kontrolovány v souladu s certifikační normou ISO 9001 a AS 9100D. Předvýrobní vzorek potvrzen před hromadnou výrobou, konečná kontrola před odesláním.


co si u nás můžete koupit?

CNC přesné obrábění dílů včetně CNC soustružení a CNC frézování, zakázkové CNC díly, CNC auto náhradní díly, díly pro tlakové lití, výkovky, vstřikovací formy, formy atd.


proč byste měli nakupovat u nás a ne od jiných dodavatelů?

Máme zkušenosti s přizpůsobením již více než 20 let. S konceptem „pragmatismu“ poskytujeme zákazníkům komplexní řešení vysoké kvality od surovin až po procesní inženýrství a výrobu. Produkty jsou široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, lékařském vybavení, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


jaké služby můžeme poskytnout?

Můžeme poskytnout službu přesného CNC obrábění, službu výroby plechu, službu vstřikování plastových forem, některé kompletní služby kosmetických nástrojů a špičkových ozdob.Hot Tags: Přenosná masáž s kovovou rukojetí ze slitiny zinku, přizpůsobená, hromadná, Čína, nízká cena, kvalita, trvanlivá, výrobci, dodavatelé, cena, nabídka

Odeslat dotaz

Související produkty