Profesionální lisovací kovové formy

Profesionální lisovací kovové formy

Dodáváme profesionální lisovací kovové formy s precizní výrobní společností integrující výzkum a vývoj, design, výrobu a prodej. Máme asi více než 1 000 sad různých pokročilých výrobních strojů a 20 sad vysoce přesných testovacích a kontrolních zařízení. Již více než 20 let jsme prošli certifikací ISO 9001 a AS 9100D. Abychom uspokojili vysokou poptávku po kvalitě, máme podrobný systém kontroly kvality a plně vybavená měřicí zařízení. Náš hlavní trh je v Evropě a Spojených státech. Náš profesionální manažerský tým má silné technické zázemí a vynikající systém řízení, který může zákazníkům poskytovat vysoce kvalitní produkty a služby.

Detail produktu

Profesionální lisovací kovové formy
1. Představení produktu

Lisování kovů je poměrně jednoduchý proces, kde se válcované nebo plechové. Vkládá se do lisu, který má matrici v požadovaném tvaru dílu.

Silou a stlačením se matrice vtlačí do kovu.

Po předem stanovené době se částečně dokončený díl odstraní.

Ačkoli se to může zdát velmi snadno pochopitelné, ve skutečnosti je potřeba provést několik různých kroků, které zahrnují ořezávání, dokončovací práce a další postupy určené k výrobě hotové součásti.

Tyto profesionální lisovací kovové formy jsou vyráběny přesnými kovovými tvary s pečlivou přesností a měřeními.

  

2. Parametr produktu (specifikace)

Drsnost povrchu je Ra 0,1-3,2.

Rozsah CNC soustružení je φ0,5mm-φ150mm*300mm

Rozsah CNC frézování je 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Vlastnosti a aplikace produktu

Forma je matrice, která je specificky navržena jako nástroj v některých průmyslových výrobních procesech, jako je lisování, odlévání, hluboké tažení, sloužící k dodání konečného nebo mezilehlého tvaru obrobku nebo materiálu, který má být zpracován.

Jsme schopni poskytnout profesionální lisovací kovové formy se silnou záložní technickou pomocí. Tyto formy se používají hlavně pro širokou škálu průmyslových oborů.

 

4. Podrobnosti o produktu

Při přesném lisování kovů se forma obvykle skládá ze dvou nebo více poloskořepin, které vymezují plochu prostoru s tvarem vyráběného kusu.

Výrobní formy jsou obvykle vyrobeny z kalené oceli nebo zušlechtěny.

Tyto profesionální lisovací kovové formy jsou kriticky kontrolovány v souladu s normou ISO 9001 a AS9001 NADCAP - certifikát NDT.

Abychom dosáhli vysoké kvality, máme podrobný systém kontroly kvality a plně vybavená měřicí zařízení.5.Doručení, doprava a servírování

Balíček je standardní exportovaný balík. Všechny druhy přepravních cest lze použít expresně, letecky a po moři.

Pro získání souhlasu a spokojenosti od našich zákazníků je pro nás nezbytné rychlé dodání, pečlivé uspořádání přepravy a nepřetržité služby.

Hluboce implementujeme zákaznicky orientovanou obchodní filozofii na prvním místě kvality.

Zavádíme také „Program hodnocení výkonnosti“, abychom neustále zlepšovali naše technické schopnosti, kvalitu a manažerské dovednosti a služby.


6.FAQ

kdo jsme?

Sunbright je high-tech podnik, který integruje výzkum a vývoj, výrobu a prodej špičkových produktů a přesných komponentů. Produkty jsou široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, lékařském vybavení, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


jak můžeme zaručit kvalitu?

Dílna a výrobní hmota jsou přísně kontrolovány v souladu s certifikační normou ISO 9001 a AS 9100D. Předvýrobní vzorek potvrzen před hromadnou výrobou, konečná kontrola před odesláním.


co si u nás můžete koupit?

CNC přesné obrábění dílů včetně CNC soustružení a CNC frézování, zakázkové CNC díly, CNC auto náhradní díly, díly pro tlakové lití, výkovky, vstřikovací formy, formy atd.


proč byste měli nakupovat u nás a ne od jiných dodavatelů?

Máme zkušenosti s přizpůsobením již více než 20 let. S konceptem „pragmatismu“ poskytujeme zákazníkům komplexní řešení vysoké kvality od surovin až po procesní inženýrství a výrobu. Produkty jsou široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, lékařském vybavení, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


jaké služby můžeme poskytnout?

Můžeme poskytnout službu přesného CNC obrábění, službu výroby plechu, službu vstřikování plastových forem, některé kompletní služby kosmetických nástrojů a špičkových ozdob.Hot Tags: Profesionální lisovací kovové formy, Na míru, Hromadné, Čína, Nízká cena, Kvalita, Odolné, Výrobci, Dodavatelé, Cena, Nabídka

Odeslat dotaz

Související produkty