Obrábění zdravotnických zařízení CNC soustružení dílů

Obrábění zdravotnických zařízení CNC soustružení dílů

Poskytujeme obrábění zdravotnických zařízení CNC soustružení dílů a nabízíme vysoce kvalitní přesné obrábění pro výrobu dílů se složitými vlastnostmi. V souladu s interní technickou pomocí, profesionálními zkušenostmi s obráběním, celou řadou sekundárních operací a našimi schopnostmi v oblasti prototypové a velkoobjemové výroby jsme vaším komplexním partnerem pro přesné CNC obrábění. Náš profesionální manažerský tým má silné technické zázemí a vynikající systém řízení, který může zákazníkům poskytovat vysoce kvalitní produkty a služby. Mezitím jsme uznáváni a podporováni mnoha zákazníky. Hluboce implementujeme zákaznicky orientovanou obchodní filozofii na prvním místě kvality.

Detail produktu

Obrábění zdravotnických zařízení CNC soustružení dílů1. Představení produktu

Vzhledem k povaze lékařského trhu jsou výrobky, které vyrábíme v naší inspekční místnosti, vždy 100% plně zkontrolovány.

Všechny CNC soustružnické díly pro obrábění zdravotnických zařízení musí vždy 100% odpovídat specifikaci.

Naše procesy, včetně našeho systému managementu kvality (ISO9001 a AS 9100D) mohou tyto body zaručit.


2. Parametr produktu (specifikace)

Drsnost povrchu je Ra 0,1-3,2.

Rozsah CNC soustružení je φ0,5mm-φ150mm*300mm

Rozsah CNC frézování je 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Vlastnosti a aplikace produktu

Surovinou pro obrábění zdravotnických zařízení CNC soustružnických dílů je hliník.

Vzhledem k širokému použití lehkých kovů se díly pro obrábění hliníku stávají volbou mnoha průmyslových odvětví.

Se všemi našimi zkušenostmi s obráběním je CNC hliník naší odborností již mnoho let. Kromě lékařského průmyslu jsou naše CNC soustružnické díly také široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


4. Podrobnosti o produktu

Tolerance všech rozměrů je mezi +/-0,005mm~+/-0,01mm.

Tyto CNC soustružnické díly pro obrábění zdravotnických zařízení jsou přísně kontrolovány v souladu s ISO9001 a AS 9001D.

Abychom dosáhli vysoké kvality, máme podrobný systém kontroly kvality a plně vybavená měřicí zařízení.

Zlepšujeme také proces obrábění hliníku, abychom zlepšili efektivitu a kvalitu a nadále uspokojovali výrobní potřeby zákazníků.
5.Doručení, doprava a servírování

Balíček je standardní exportovaný balík. Všechny druhy přepravních cest lze použít expresně, letecky a po moři.

Pro získání souhlasu a spokojenosti od našich zákazníků je pro nás nezbytné rychlé dodání, pečlivé uspořádání přepravy a nepřetržité služby.

Hluboce implementujeme zákaznicky orientovanou obchodní filozofii na prvním místě kvality.

Zavádíme také „Program hodnocení výkonnosti“, abychom neustále zlepšovali naše technické schopnosti, kvalitu a manažerské dovednosti a služby.


6.FAQ

kdo jsme?

Sunbright je high-tech podnik, který integruje výzkum a vývoj, výrobu a prodej špičkových produktů a přesných komponentů. Produkty jsou široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, lékařském vybavení, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


jak můžeme zaručit kvalitu?

Dílna a výrobní hmota jsou přísně kontrolovány v souladu s certifikační normou ISO 9001 a AS 9100D. Předvýrobní vzorek potvrzen před hromadnou výrobou, konečná kontrola před odesláním.


co si u nás můžete koupit?

CNC přesné obrábění dílů včetně CNC soustružení a CNC frézování, zakázkové CNC díly, CNC auto náhradní díly, díly pro tlakové lití, výkovky, vstřikovací formy, formy atd.


proč byste měli nakupovat u nás a ne od jiných dodavatelů?

Máme zkušenosti s přizpůsobením již více než 20 let. S konceptem „pragmatismu“ poskytujeme zákazníkům komplexní řešení vysoké kvality od surovin až po procesní inženýrství a výrobu. Produkty jsou široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, lékařském vybavení, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


jaké služby můžeme poskytnout?

Můžeme poskytnout službu přesného CNC obrábění, službu výroby plechu, službu vstřikování plastových forem, některé kompletní služby kosmetických nástrojů a špičkových ozdob.Hot Tags: Obrábění zdravotnických zařízení CNC soustružnické díly, zakázkové, hromadné, Čína, Nízká cena, kvalita, trvanlivé, Výrobci, Dodavatelé, Cena, Nabídka

Odeslat dotaz

Související produkty