Přesné CNC soustružnické díly telekomunikačních zařízení

Přesné CNC soustružnické díly telekomunikačních zařízení

Dodáváme díly přesného CNC soustružnického telekomunikačního zařízení a doporučíme nejvhodnější způsob výroby dílů zákazníka. Zažili jsme výzkumný a vývojový a inženýrský tým, pokročilý objem výroby, testovací a kontrolní zařízení a dokonalé systémy řízení. Plocha výrobního závodu je přibližně 50 000 metrů čtverečních, celková investice je asi 60 milionů amerických dolarů, máme asi více než 1 000 sad různých pokročilých výrobních strojů a 20 sad vysoce přesných testovacích a kontrolních zařízení. Již více než 20 let jsme prošli certifikací ISO 9001 a AS 9100D.

Detail produktu

Přesné CNC soustružnické díly telekomunikačních zařízení1. Představení produktu

Naše přesné CNC obrábění se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních přesně obráběných dílů, které splňují a překračují očekávání zákazníků.

Naše přesné CNC obrábění dosahuje vyšší přesnosti obrábění, konzistentní kvality obrábění a velmi úzkých tolerancí.

Technologie zpracování Přesné CNC soustružnické díly telekomunikačních zařízení využívá CNC soustružení.

Naši zkušení strojníci pracují v CNC soustružnické dílně v naší továrně a poskytují pokyny pro řezné nástroje pro rychlé zpracování vašich přesných CNC obráběných dílů.


2. Parametr produktu (specifikace)

Drsnost povrchu je Ra 0,1-3,2.

Rozsah CNC soustružení je φ0,5mm-φ150mm*300mm

Rozsah CNC frézování je 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Vlastnosti a aplikace produktu

Surovinou dílů pro přesné CNC soustružení telekomunikačních zařízení je hliník.

Vzhledem k širokému použití lehkých kovů se díly pro obrábění hliníku stávají volbou mnoha průmyslových odvětví.

Díky všem našim zkušenostem s obráběním je CNC hliník naší odborností již mnoho let.

Jako specializovaný výrobce přesných mechanických dílů pro telekomunikační, letecké a lékařské průmyslové účely.


4. Podrobnosti o produktu

Tolerance všech rozměrů je mezi +/-0,005mm~+/-0,01mm.

Tyto díly přesného CNC soustružnického telekomunikačního zařízení jsou přísně kontrolovány v souladu s certifikačním standardem AS9001 NADCAP - NDT.

Abychom dosáhli vysoké kvality, máme podrobný systém kontroly kvality a plně vybavená měřicí zařízení.


5.Doručení, doprava a servírování

Balíček je standardní exportovaný balík. Všechny druhy přepravních cest lze použít expresně, letecky a po moři.

Pro získání souhlasu a spokojenosti od našich zákazníků je pro nás nezbytné rychlé dodání, pečlivé uspořádání přepravy a nepřetržité služby.

Hluboce implementujeme zákaznicky orientovanou obchodní filozofii na prvním místě kvality.

Zavádíme také „Program hodnocení výkonnosti“, abychom neustále zlepšovali naše technické schopnosti, kvalitu a manažerské dovednosti a služby.


6.FAQ

kdo jsme?

Sunbright je high-tech podnik, který integruje výzkum a vývoj, výrobu a prodej špičkových produktů a přesných komponentů. Produkty jsou široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, lékařském vybavení, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


jak můžeme zaručit kvalitu?

Dílna a výrobní hmota jsou přísně kontrolovány v souladu s certifikační normou ISO 9001 a AS 9100D. Předvýrobní vzorek potvrzen před hromadnou výrobou, konečná kontrola před odesláním.


co si u nás můžete koupit?

CNC přesné obrábění dílů včetně CNC soustružení a CNC frézování, zakázkové CNC díly, CNC auto náhradní díly, díly pro tlakové lití, výkovky, vstřikovací formy, formy atd.


proč byste měli nakupovat u nás a ne od jiných dodavatelů?

Máme zkušenosti s přizpůsobením již více než 20 let. S konceptem „pragmatismu“ poskytujeme zákazníkům komplexní řešení vysoké kvality od surovin až po procesní inženýrství a výrobu. Produkty jsou široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, lékařském vybavení, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


jaké služby můžeme poskytnout?

Můžeme poskytnout službu přesného CNC obrábění, službu výroby plechu, službu vstřikování plastových forem, některé kompletní služby kosmetických nástrojů a špičkových ozdob.Hot Tags: Přesné CNC soustružnické díly telekomunikačních zařízení, přizpůsobené, hromadné, Čína, Nízká cena, kvalita, trvanlivé, Výrobci, Dodavatelé, Cena, Nabídka

Odeslat dotaz

Související produkty