Profesionální CNC soustružení hliníkových leteckých dílů

Profesionální CNC soustružení hliníkových leteckých dílů

Dodáváme profesionální CNC soustružnické hliníkové letecké díly s našimi pokročilými technologickými výhodami a 20letými profesionálními zkušenostmi s CNC obráběním. Sunbright se specializuje na výrobu široké škály středně až vysoce kovářských složitých a přesných obráběcích dílů. Již více než 20 let jsme prošli certifikací ISO 9001 a AS 9100D, certifikací NADCAP-NDT (kontrola magnetických částic) v roce 2019 a systémem štíhlé výroby od roku 2020. Sunbright poskytuje zákazníkům vysoce kvalitní produkty a služby, aktivně se učí směřovat k vyšší cíle, technologické inovace, neustálé sebeobohacování a sebezdokonalování s cílem zvýšit naši základní konkurenceschopnost.

Detail produktu

Profesionální CNC soustružení hliníkových leteckých dílů1. Představení produktu

Technologie zpracování profesionálních CNC soustružnických hliníkových leteckých dílů je CNC soustružení.

V našem vlastním výrobním závodě je k dispozici 34 sad CNC soustruhů.

CNC soustružení je vysoce kvalifikovaný a přesný strojírenský proces.

Naše CNC soustružnická centra jsou schopna vysokorychlostního soustružení plastů i kovů za účelem vytvoření koncových dílů se složitými vnějšími geometriemi, válcovými prvky, závity a vnitřními otvory.


2. Parametr produktu (specifikace)

Drsnost povrchu je Ra 0,1-3,2.

Rozsah CNC soustružení je φ0,5mm-φ150mm*300mm

Rozsah CNC frézování je 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Vlastnosti a aplikace produktu

Surovinou profesionálních CNC soustružnických hliníkových leteckých dílů je hliník.

Výhody použití hliníku při obráběcích operacích jsou pevné a lehké.

Vlastnosti hliníku mají vynikající zpracovatelnost, vynikající odolnost proti korozi, snazší elektrickou vodivost, nižší výrobní náklady a recyklovatelnost.

Naše obráběcí díly se běžně používají v mnoha oblastech, jako je letecký, lékařský, automobilový průmysl a tak dále, byly oceněny mnoha zákazníky na základě jejich vysoké kvality.


4. Podrobnosti o produktu

Tolerance všech rozměrů je mezi +/-0,005mm~+/-0,01mm.

Tyto profesionální CNC soustružnické hliníkové letecké díly jsou přísně kontrolovány v souladu s AS9100D s certifikačním standardem NADCAP - NDT.

Abychom dosáhli vysoké kvality, máme podrobný systém kontroly kvality a plně vybavená měřicí zařízení.
5.Doručení, doprava a servírování

Balíček je standardní exportovaný balík. Všechny druhy přepravních cest lze použít expresně, letecky a po moři.

Pro získání souhlasu a spokojenosti od našich zákazníků je pro nás nezbytné rychlé dodání, pečlivé uspořádání přepravy a nepřetržité služby.

Hluboce implementujeme zákaznicky orientovanou obchodní filozofii na prvním místě kvality.

Zavádíme také „Program hodnocení výkonnosti“, abychom neustále zlepšovali naše technické schopnosti, kvalitu a manažerské dovednosti a služby.


6.FAQ

kdo jsme?

Sunbright je high-tech podnik, který integruje výzkum a vývoj, výrobu a prodej špičkových produktů a přesných komponentů. Produkty jsou široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, lékařském vybavení, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


jak můžeme zaručit kvalitu?

Dílna a výrobní hmota jsou přísně kontrolovány v souladu s certifikační normou ISO 9001 a AS 9100D. Předvýrobní vzorek potvrzen před hromadnou výrobou, konečná kontrola před odesláním.


co si u nás můžete koupit?

CNC přesné obrábění dílů včetně CNC soustružení a CNC frézování, zakázkové CNC díly, CNC auto náhradní díly, díly pro tlakové lití, výkovky, vstřikovací formy, formy atd.


proč byste měli nakupovat u nás a ne od jiných dodavatelů?

Máme zkušenosti s přizpůsobením již více než 20 let. S konceptem „pragmatismu“ poskytujeme zákazníkům komplexní řešení vysoké kvality od surovin až po procesní inženýrství a výrobu. Produkty jsou široce používány v komunikacích, přesných přístrojích, lékařském vybavení, vysokorychlostních vlacích, automobilech, letectví a dalších průmyslových odvětvích.


jaké služby můžeme poskytnout?

Můžeme poskytnout službu přesného CNC obrábění, službu výroby plechu, službu vstřikování plastových forem, některé kompletní služby kosmetických nástrojů a špičkových ozdob.Hot Tags: Profesionální CNC soustružení hliníkových dílů letadel, přizpůsobené, hromadné, Čína, nízká cena, kvalita, trvanlivé, výrobci, dodavatelé, cena, nabídka

Odeslat dotaz

Související produkty